2004/listopad/leden 2005 - výstava LISTOPADÁNÍ

Akce LISTOPADÁNÍ dne 16. 11. přinesla čaj o páté, vernisáž výstavy, veřejné čtení a vyhlášení výherců stejnojmenné výtvarné a literární soutěže, kterou jsme připravili ve spolupráci se ZŠ Sokolovská Velké Meziříčí v rámci grantového programu obce Zdravé město. Do výtvarného klání bylo přijato 214 prací, z toho 5 v kategorii dospělí nad 60 let a 209 v kategorii mládež od 12 do 17 let. 118 vystavených dílek nasvědčuje, že propadnout lze ve škole, alkoholu, cigaretám, drogám, kartám, iluzím, depresi, bezmoci, temnotě, zlu, lásce, cestování, knihám. Objevily se též pády a dopady vesmírné vedle listů i stromů pozemských. V literární soutěži se utkalo 68 textů, z nichž nejlepší se stanou součástí sborníku.

Listopadani1

Listopadani2