Prodloužení výpůjček

Pro prodloužení výpůjček můžete použít jednu z následujících možností:

1) Kliknete na ČTENÁŘSKÉ KONTO.

Objeví se vstup do katalogu Tritius, vpravo nahoře kliknete na ikonku "uživatel" a vložíte
a) evidenční číslo průkazu
b) PIN, tedy datum narození ve tvaru po dvou číslicích roku měsíce dne
(např. 1. 12. 1995 jako 951201), a odešlete.
V této chvíli jste přihlášeni do katalogu. Kliknete vpravo nahoře na ikonku se svým jménem a na "Moje výpůjčky" a provedete prodloužení svých výpůjček.

2) Kliknete na NAPIŠTE NÁM.

Objeví se formulář, do něhož zadáte Vaše jméno a e-mail.
Jako předmět zprávy uvedete slovo Prodloužení a do textu zprávy Vaše křestní jméno, příjmení a evidenční číslo průkazu.
Odešlete.

3) Klikněte na ikonu OBÁLKY.

Objeví se KONTAKTY.
Zde si můžete vybrat e-mail na jednotlivé zaměstnance.
Zrovna tak tu naleznete telefonní čísla všech provozů.
Nejvíce oceníte:
a) půjčovna pro dospělé čtenáře 566 781 903
b) půjčovna pro děti a mládež 566 781 904
c) internetová studovna a čítárna 566 781 905

4) Klikněte přímo na KONTAKTY.

knihovnice půjčovny pro dospělé čtenáře: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
knihovnice půjčovny pro děti a mládež: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

5) Zvolte OSOBNÍ NÁVŠTĚVU.

Pokaždé, když knihovnice otevře Vaše čtenářské konto, automaticky prodlouží veškeré výpůjčky.

Pamatujte!
Výpůjční lhůta je 30 kalendářních dní a o její prodloužení lze žádat nejvýše 2x a vždy před jejím uplynutím.
U knih zajišťovaných meziknihovní výpůjční službou prodlužovat výpůjčky nelze.